Tekna Turizm...

"Öğrenci ve Personel Servis Taşımacılığı, Tur Organizasyonları, Özel Transfer Hizmetleri Tekna Turizm hizmet alanlarındandır." Senelerin tecrübesi ile servis, personel ve turist taşımacılığı amacı ile faaliyete geçmiş olup kendini sürekli geliştirerek sunmakta olduğu hizmete devam etmektedir. İleriye dönük olarak amacımız Tekna Taşımacılık Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.'ni kendi konusunda örnek bir kuruluş haline getirmektir.

Genel Merkez İletişim
  • Adres: 9 Eylül Mahallesi Havacılar Caddesi No:7/U Başbey Sitesi Gaziemir / İzmir
  • Telefon: 0.232 251 24 06
  • GSM: 0.532 273 90 98
  • Eposta: tekna (at) teknaturizm.com
Bize Ulaşın...

Personel Taşımacılığı

Personel taşıma alanında lider bir firma olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Tekna Turizm, taşımacılık hizmeti verdiği firma personellerinin güvenli ve konforlu bir şekilde zamanında iş yerlerinde olmalarını prensip edinmiş olduğundan, her türlü olasılığı uzman kadrosu tarafından en ince ayrıntı ve detaylarıyla planlayarak yüksek standartlarda personel taşımacılığı hizmeti vermektedir.

             Personel Taşımacılığının Avantajları Nelerdir?

Tekna Turizm, müşterilerinin personellerini belirlemiş olduğu güzergah doğrultusunda sabah evlerinden iş yerlerine, akşamda iş yerlerinden evlerine dakik bir şekilde güvenle taşıyarak, oluşabilecek her türlü personel ve iş kaybını önlemektedir.

Personel taşımacılığı sayesinde şirketler, farklı yerlerdeki çalışanlarını hem metropol trafiği hem de diğer olumsuzluklardan kurtarma imkanını yakalamış ve bu sayede personellerine daha uygun çalışma ortamı ve çalışma zamanı hazırlayarak, çalışanların verimlerini artırmayı başarmışlardır.

Personel Taşımacılığı hizmetlerinden yararlanan firmaların, şirketlerin, fabrikaların ve kurumların edinmiş olduğu avantajların başında şunlar gelmektedir.

Personel Taşımacılığı Sayesinde;

1) Personelin yorucu bir şekilde işe gelmesi engellenir,

2) Personelin trafik veya benzeri problemlerden ötürü işe geç kalması ve geliş zamanlarının değişkenliği azalır,

3) Personelin birbirini daha iyi tanıyarak, kaynaşmasını sağlar,

4) Personelin rahat bir servis ortamında zamanlarını daha verimli ve iyi bir şekilde değerlendirme fırsatı doğar.

                 Tekna Turizm ile Personel Taşımacılığı…

Tekna Turizm; personel taşımacılığı alanında çıkmış olduğu hem istikrarlı hem de başarı dolu bu yolda, her seğmente uygun olan araç filosu ile uzman ve deneyimli kadrosu sayesinde güvenli ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunmanın heyecanını ve onurunu yaşamaktadır.