Tekna Turizm...

"Öğrenci ve Personel Servis Taşımacılığı, Tur Organizasyonları, Özel Transfer Hizmetleri Tekna Turizm hizmet alanlarındandır." Senelerin tecrübesi ile servis, personel ve turist taşımacılığı amacı ile faaliyete geçmiş olup kendini sürekli geliştirerek sunmakta olduğu hizmete devam etmektedir. İleriye dönük olarak amacımız Tekna Taşımacılık Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.'ni kendi konusunda örnek bir kuruluş haline getirmektir.

Genel Merkez İletişim
  • Adres: 9 Eylül Mahallesi Havacılar Caddesi No:7/U Başbey Sitesi Gaziemir / İzmir
  • Telefon: 0.232 251 24 06
  • GSM: 0.532 273 90 98
  • Eposta: tekna (at) teknaturizm.com
Bize Ulaşın...

Kurumsal

Öğrenci ve Personel Servis Taşımacılığı, Tur Organizasyonları, Özel Transfer Hizmetleri Tekna Turizm hizmet alanlarındandır.

Senelerin tecrübesi ile personel ve turist taşımacılığı amacı ile faaliyete geçmiş olup kendini sürekli geliştirerek sunmakta olduğu hizmete devam etmektedir. İleriye dönük olarak amacımız Tekna Taşımacılık Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.'ni kendi konusunda örnek bir kuruluş haline getirmektir. Tüm Tekna Turizm yönetici ve çalışanları bunu hedeflemiştir. 

İş yerimizde kaliteden ödün vermeden iç ve dış müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti daima ön planda tutularak hizmet anlayışımız yenilenmekte ve her geçen gün daha da gelişmektedir. Bu hizmet anlayışımızla sürekli en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı ve tanınmış , güvenilir bir isim imajını oluşturarak daima muhafaza etmeyi hedefliyoruz. Bunun için kaynağımız kalite politikasını benimsemiş , iyi eğitilmiş disiplinli ve çalışkan personelimizdir.

     Tekna Turizm olarak sunduğumuz hizmetler:
           1- Öğrenci servis taşımacılığı, 
           2- Personel servis taşımacılığı,
           3- Tur Organizasyonları,
           4- Özel Transfer Hizmetleri (VIP Transfer),
           5- Filo Kiralama,
           6- Her türlü yerli ve yabancı turistlerin yurt içi taşımacılığı,

Tüm bu hizmetleri sunarken uzman ve deneyimli bir kadro ve her zaman gelişen teknolojik şartlar altında sürekli yenilenen araçlar kullanmakta ve her gün bir öncekinden daha iyi olmak hepimiz için tek ilke olmuştur. Aynı zamanda bir aile şirketi olmasının kazandırdığı sıcak bir ortam ve sunulan hizmetin kalitesindeki kurumsallaşmak en büyük gururumuzdur.