Tekna Turizm...

"Öğrenci ve Personel Servis Taşımacılığı, Tur Organizasyonları, Özel Transfer Hizmetleri Tekna Turizm hizmet alanlarındandır." Senelerin tecrübesi ile servis, personel ve turist taşımacılığı amacı ile faaliyete geçmiş olup kendini sürekli geliştirerek sunmakta olduğu hizmete devam etmektedir. İleriye dönük olarak amacımız Tekna Taşımacılık Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.'ni kendi konusunda örnek bir kuruluş haline getirmektir.

Genel Merkez İletişim
  • Adres: 9 Eylül Mahallesi Havacılar Caddesi No:7/U Başbey Sitesi Gaziemir / İzmir
  • Telefon: 0.232 251 24 06
  • GSM: 0.532 273 90 98
  • Eposta: tekna (at) teknaturizm.com
Bize Ulaşın...

VIP Taşımacılık

İster Aylık, İster Haftalık, İster Günlük...
Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini kendisine ilke edinmiş olan firmamız, şöförlü ve şöförsüz araç kiralama, VIP transfer hizmetlerini son model araç filosu ve deneyimli personeli ile sunmaktadır.

Güler yüzlü, deneyimli personeli ile kişiye özel VIP transferler gerçekleştirir. 
Araçlarımız tamamen özenle tasarlanmış ve sizlerin eksiksiz yolculuk yapmanız için yüksek kalite ürünlerle donatılmıştır.

Araçlarımızda;

- TV,
- Buzdolabı,
- Klima,
- DVD,
- VIP deri kaplama koltuk,
- Çalışma masası,

standart olup ekstra isteğiniz üzerine laptop ve sınırsız internet bağlantısı eklenmektedir.

Bizimle yapacağınız kısa seyahatinizde güven, konfor ve ekonomikliğin dışında sizin ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirecek ve yolculuğunuz başlamadan önce yada yolculuk sonrası ikametgahınıza giderken rahatlığın keyfini çıkaracaksınız.