Tekna Turizm...

"Öğrenci ve Personel Servis Taşımacılığı, Tur Organizasyonları, Özel Transfer Hizmetleri Tekna Turizm hizmet alanlarındandır." Senelerin tecrübesi ile servis, personel ve turist taşımacılığı amacı ile faaliyete geçmiş olup kendini sürekli geliştirerek sunmakta olduğu hizmete devam etmektedir. İleriye dönük olarak amacımız Tekna Taşımacılık Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.'ni kendi konusunda örnek bir kuruluş haline getirmektir.

Genel Merkez İletişim
  • Adres: 9 Eylül Mahallesi Havacılar Caddesi No:7/U Başbey Sitesi Gaziemir / İzmir
  • Telefon: 0.232 251 24 06
  • GSM: 0.532 273 90 98
  • Eposta: tekna (at) teknaturizm.com
Bize Ulaşın...
Öğrenci ve Personel Servis Taşımacılığı, Tur Organizasyonları, Özel Transfer Hizmetleri Tekna Turizm hizmet alanlarındandır.

Neden Tekna Turizm

Konfor ve Titizlik

Son Model Araçlarımızın Verdiği Konfor ve Personelimizin Sağladığı Titizlik ile Ruhen ve Bedenen Sağlıklı Bir Yolculuk Sağlıyoruz.

Uygun Fiyat

Vip Araç Temini, Personel Servis Taşımacılığı ve Şehirlerarası Kültür Turlarında Kaliteden Ödün Vermeden En Uygun Fiyatları Sizlere Sunuyoruz!

Onaylı Yetki Belgelerimiz

Yetki Belgemiz ile Hizmete Hazırız.

Sizleri Önemsiyoruz

Genç, Sağlıklı ve Tecrübeli Personellerimiz Sayesinde Sizleri Sevdiklerinize Güvenli Bir Şekilde Ulaştırıyoruz.

Kanun ve Yönetmeliklere Uygunluğumuz

Personel taşımacılığında en önemli hususlardan biride mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymaktır. Kanun ve Yönetmeliklerde ki güncel değişiklikleri üyesi olduğumuz Lebib Yalkın mevzuat bankasından sürekli takip ederek gerekli güncellemeleri zamanında yapmak, çevre kirliliği ile iş sağlığı ve güvenliği risklerini azaltmak, ilgili yasal mevzuata, idari düzenlemelere uyarak gerekli tüm tedbirleri almakta ve sürücülerimizi bu değişiklikler ile ilgili bilgilendirmekteyiz.